אורנג' שירות לקוחות עסקי ?

אתם בוודאי שואלים את עצמכם:

  • איך לחסוך בהוצאות שירותי אורנג' עסקים?

  • איך לפזר את הערפל התמחורי של שירותי אורנג'?

  • איך לצאת מההסכם מבלי לשלם קנסות יציאה?

 

אם אתם שואלים את עצמכם את השאלות האלה ואין לכם תשובה, אל דאגה, אתם לא לבד. למעשה, לרוב העסקים אין שמץ של מושג איך לבדוק את חשבון שירות אורנג' של העסק, כזה שחשבון שירות אורנג' החודשי לא יהיה נטל מכביד וישנה לכם את כל התוכנית העסקית של העסק. זה המקום שבו אנחנו נכנסים לתמונה עם מומחיות של מעל 20 שנה בייעוץ לעסקים גדולים ואשר מכירים את כל סעיפי חשבון שירותי אורנג' בכל החוזים הסלולריים בשוק התקשורת הסלולרית.

שירות חיסכון לקוחות אורנג' עסקים

למה אני זקוק לשירותי בדיקה של חשבון שירותי אורנג' עסקיים ?

הוצאות התקשורת לשירותי חברת אורנג' הולכות וגדלות מידי שנה במרבית העסקים והם מהווים מרכיב משמעותי במרכיב הוצאות התקשורת של כל עסק. במרבית העסקים הוצאות התקשורת הקווית ("בזק") הולכות ויורדות אבל סך הוצאות התקשורת רק גדלות כאשר למרכיב ההוצאה הסלולרית החשיבות הרבה ביותר לגידול בעלויות התקשורת. לקוחות רבים ניגשים לתהליך בדיקת חשבון שירותי חברת אורנג' ללא ידע כלל ומניחים שחברת אורנג' מחייבת אותם עפ"י ההסכם ואין טעויות חיוב. זאת הטעות הגדולה של מרבית העסקים במשק והם מגיעים אליה בד"כ רק במקרים נדירים בלבד שאחד העובדים בחברה אכן משקיע מאמץ ניכר כדי להבין את חשבון שירות אורנג' האישי שלו ומתלונן על חיובי יתר. מה שאומר שאתם עשויים לשלם הרבה מאוד כסף לשירותי אורנג' על חיובי יתר וטעויות חיוב רבות בחשבון שירותי אורנג' עסקיים מבלי שאף אחד יבצע בדיקה אמיתית ויסודית של החשבון החודשי.

מה אתם מציעים ולמה אני צריך את השירותים שלכם ?

מה שאנחנו מציעים היא חלופה לא-יקרה לנהל עבורכם את בדיקת חשבונות שירותי אורנג' של העסק שלך הנעשית על ידי מומחים בעלי ניסיון רב בתחומי התקשורת והסלולר. אנו נבדוק עבורך את ההסכם הסלולרי שלכם למול חשבונות שירותי אורנג' השוטפים הנשלחים לעסק ונמצא עבורכם את כל טעויות החיוב בחשבון אורנג'. בנוסף, ננתח את ממוצעי השימוש של מכשירי האורנג' העסקיים באמצעות כלי תוכנה ייעודי ונתאים לכם תוכניות תמחור מותאמות במיוחד עבורכם וכאלו שיחסכו בהוצאות שירותי אורנג' של העסק. בדרך זאת, אתם תשלמו רק עבור העצות שלנו ותוכלו לחסוך אלפי שקלים לעסק שלך.

האם העבודה כוללת טיפול מול חברת אורנג' עד לקבלת ההחזרים ?

בהחלט. העבודה לא מסתיימת – עם קבלת ההחזרים הכספיים מחברת אורנג', נתאים את תוכניות התמחור המותאמות במיוחד עבור העסק שלכם ולממוצעי השימוש של שירותי אורנג' בפועל. אנחנו מאמינים שהיערכות נכונה בעבודה מול חברת אורנג', הגדרת מדיניות שימוש לעובדים, מה משולם על חשבון החברה ומה משולם על חשבון העובדים, יביאו לחיסכון משמעותי בהוצאות שירותי אורנג' של העסק שלך. מכיוון שאנחנו רוצים שכל לקוח שלנו יצליח, אנחנו נסייע לכם בכל התהליך עד השגת החיסכון בחשבון שירותי אורנג' של העסק בפועל. אנחנו נשלח דו"ח סיכום פעילות בסוף התהליך כולל חישוב החיסכון שהושג בפועל.

לחצו כאן כדי לקרוא את המאמר המלא המפרט כיצד לחסוך בהוצאות התקשורת והסלולר של העסק שלכם ?

ההצלחה שלכם היא המשימה שלנו ואנחנו נעשה כל מה שאנו יכולים כדי שאתם תשיגו את התוצאות הטובות ביותר וכאלו שיחסכו לכם בהוצאות התקשורת.
" אני רוצה לציין כי כבר בשיחתי הראשונה עם שי מורשתי התרשמתי מאישיותו הסובלנית, מגישתו המקצועית ומהבנתו היסודית בתקשורת סלולרית. כבר בהתחלה וללא התחייבות מצידי, ולאחר בדיקת ההסכם שלי (המכיל כ – 10 מכשירים סלולריים בלבד), שי המליץ על מספר סעיפים משמעותיים ומדיניות שימושים שכדאי לי לאמץ ובכך לחסוך אלפי שקלים כל שנה.
לאחר שהחלטתי לבצע אצלו את העבודה, קיבלתי לאחר פחות משבוע הסכם / חוזה סלולרי, ברור ויסודי המפרט את הדרישות של העסק שלי מהספקים הסלולריים כולל פירוט מפורט של התפלגות הוצאות הסלולר. "
 יעל לוי, מנהלת רכש ותקציב, חברת טקנוק

מומחי Telecom Experts ישמחו לסייע לכם בבחינת הוצאות שירותי אורנג' של העסק שלכם.

בבקשה מלאו את הטופס כדי שנוכל לבחון את הוצאות התקשורת של שירות אורנג' ולסייע בהוזלת העלויות.

נציג שלנו יחזור אליך כדי לסכם את תנאי ההתקשרות העסקית.

שירות חיסכון לקוחות אורנג' עסקים

מבצע ל – 30 לקוחות ראשונים בלבד: חוזה/הסכם סלולרי

כולל מפרט טכני לעסקים בשווי 10,000 ש"ח – חינם !

שירות לקוחות של חברת אורנג' – מידע שימושי:

אורנג' שירות לקוחות טלפון |     054*  / 1-800-800054 

אורנג' שירות לקוחות פקס | 074-7077858 

אורנג' משלוח דואר |חברת פרטנר תקשורת בע"מ, רחוב עמל 8,

פארק תעשיות אפק. ת"ד 435 ראש העין

.

.

נסיים קצת בהומור: מתברר, שכל חברות הסלולר מצליחות להרגיז את הלקוחות שלהם, כך שאל תרגישו שרק לכם זה קורה.

אורנג' שירות לקוחות:cry:

 

 

לקבלת מידע נוסף על השירותים שלנו לחיסכון בהוצאות אורנג' לעסקים,

נא השאירו פרטים ומהנדס מומחה תקשורת יחזור אליכם בהקדם.

 

 

אורנג' שירות לקוחות ?  :cry:

קבלו הצעה שתחסוך בהוצאות התקשורת של העסק שלכם

  1. (חובה)
  2. (חובה)
  3. (חובה)
  4. (חובה)
 

cforms contact form by delicious:days

צור קשר עכשיו !