בדיקת חשבון פלאפון לעסקים?

אתם בוודאי שואלים את עצמכם:

  • איך לבדוק את חשבון פלאפון של העסק?

  • איך לפזר את "הערפל התמחורי" בחשבון הפלאפון?

  • איך להימנע ממלכודת הדבש של חברת פלאפון?

 

אם אתם שואלים את עצמכם את השאלות האלה ואין לכם תשובה, אל דאגה, אתם לא לבד. למעשה, לרוב העסקים אין שמץ של מושג איך לבדוק את חשבון הפלאפון של העסק, כזה שחשבון הפלאפון החודשי לא יהיה נטל מכביד וישנה לכם את כל התוכנית העסקית של העסק. זה המקום שבו אנחנו נכנסים לתמונה עם מומחיות של מעל 20 שנה בייעוץ לעסקים גדולים ואשר מכירים את כל סעיפי חשבון הפלאפוןבכל החוזים הסלולריים בשוק התקשורת הסלולרית.

בדיקת חשבון פלאפון לעסקים

למה אני זקוק לשירותי בדיקה של חשבון הפלאפון של העסק?

הוצאות התקשורת הסלולרית הולכות וגדלות מידי שנה במרבית העסקים, והם מהווים מרכיב משמעותי במרכיב הוצאות התקשורת של כל עסק. במרבית העסקים הוצאות התקשורת הקווית ("בזק") הולכות ויורדות אבל סך הוצאות התקשורת רק גדלות כאשר למרכיב החשבון הפלאפון החשיבות הרבה ביותר לגידול בעלויות התקשורת. לקוחות רבים ניגשים לתהליך בדיקת חשבון פלאפון ללא ידע כלל ומניחים שחברת פלאפון מחייבת אותם עפ"י ההסכם ואין טעויות חיוב. זאת הטעות הגדולה של מרבית העסקים במשק והם מגיעים אליה בד"כ רק במקרים נדירים בלבד שאחד העובדים בחברה אכן משקיע מאמץ ניכר כדי להבין את החשבון הפלאפון החודשי האישי שלו ומתלונן על חיובי יתר. מה שאומר שאתם עשויים לשלם הרבה מאוד כסף לחברת פלאפון שלכם על חיובי יתר וטעויות חיוב רבות בחשבון מבלי שאף אחד יבצע בדיקה אמיתית ויסודית של חשבון הפלאפון.

מה אתם מציעים ולמה אני צריך את השירותים שלכם?

מה שאנחנו מציעים היא חלופה לא-יקרה לנהל עבורכם את בדיקת חשבון הפלאפון של העסק שלך הנעשית על ידי מומחים בעלי ניסיון רב בתחומי התקשורת והסלולר. אנו נבדוק עבורך את הסכם עם חברת פלאפון למול חשבונות פלאפון השוטפים הנשלחים לעסק ונמצא עבורכם את כל טעויות החיוב בחשבון הפלאפון. בנוסף, ננתח את ממוצעי השימוש של מכשירי הפלאפון העסקיים באמצעות כלי תוכנה ייעודי ונתאים לכם תוכניות תמחור מותאמות במיוחד עבורכם וכאלו שיחסכו בהוצאות הפלאפון של העסק. בדרך זאת, אתם תשלמו רק עבור העצות שלנו ותוכלו לחסוך אלפי שקלים לעסק שלך.

האם העבודה כוללת טיפול מול חברת פלאפון עד לקבלת ההחזרים?

בהחלט. העבודה לא מסתיימת – עם קבלת ההחזרים הכספיים מחברת פלאפון נתאים את תוכניות התמחור המותאמות במיוחד עבור העסק שלכם ולממוצעי השימוש של מכשירי הפלאפון בפועל. אנחנו מאמינים שהיערכות נכונה בעבודה מול חברת פלאפון, הגדרת מדיניות שימוש לעובדים, מה משולם על חשבון החברה ומה משולם על חשבון העובדים, יביאו לחיסכון משמעותי בהוצאות חשבון פלאפון של העסק שלך. מכיוון שאנחנו רוצים שכל לקוח שלנו יצליח, אנחנו נסייע לכם בכל התהליך עד השגת החיסכון בחשבון הפלאפון של העסק בפועל. אנחנו נשלח דו"ח סיכום פעילות בסוף התהליך כולל חישוב החיסכון שהושג בפועל.

לחצו כאן כדי לקרוא את רשימת הטיפים לחיסכון בהוצאות התקשורת ובחשבון הפלאפון של העסק שלכם?

ההצלחה שלכם היא המשימה שלנו ואנחנו נעשה כל מה שאנו יכולים כדי שאתם תשיגו את התוצאות הטובות ביותר וכאלו שיחסכו לכם בהוצאות התקשורת.
אני רוצה לציין כי כבר בשיחתי הראשונה עם שי מורשתי התרשמתי מאישיותו הסובלנית, מגישתו המקצועית ומהבנתו היסודית בתקשורת סלולרית. כבר בהתחלה וללא התחייבות מצידי, ולאחר בדיקת ההסכם שלי (המכיל כ – 10 מכשירים סלולריים בלבד), שי המליץ על מספר סעיפים משמעותיים ומדיניות שימושים שכדאי לי לאמץ ובכך לחסוך אלפי שקלים כל שנה.
לאחר שהחלטתי לבצע אצלו את העבודה, קיבלתי לאחר פחות משבוע הסכם / חוזה סלולרי, ברור ויסודי המפרט את הדרישות של העסק שלי מהספקים הסלולריים כולל פירוט מפורט של התפלגות הוצאות הסלולר.
ברצוני להמליץ על שי לכל העסקים העומדים לפני חתימה על חוזה / הסכם סלולרי חדש שנמשך לפחות 3 שנים ומשמעותו רבה לכל עסק קטן וכגדול, נא להיוועץ עמו ראשונה.
יעל לוי, מנהלת רכש ותקציב, חברת טקנוק

מומחי Telecom Experts ישמחו לסייע לכם בבחינת ההוצאות חשבון הפלאפון של העסק שלכם.

בבקשה מלאו את הטופס כדי שנוכל לבחון את הוצאות חשבון פלאפון ולסייע בהוזלת העלויות.

צעד ראשון לחיסכון >> בדיקת חשבון פלאפון

 

 איך בודקים את מצב חשבון פלאפון? -מידע שמושי

 

ברור מצב חשבון פלאפון מתאפשר באמצעות חיוג מהפלאפון *199 לקבלת מידע על השימוש העדכני בשיחות קוליות, הודעות SMS כולל מצב ניצול חבילת גלישה או באמצעות כניסה לאתר פלאפון.

לקוח עסקי, פגישה אחת עם מומחה Telecom-Experts תגלה לך כיצד נוכל לכווץ דרמטית את חשבון פלאפון בעסק שלך.

 

מבצע ל – 30 לקוחות ראשונים בלבד: חוזה/הסכם פלאפון

כולל מפרט טכני לעסקים בשווי 10,000 ש"ח – חינם!

קבלו הצעה שתחסוך בהוצאות התקשורת של העסק שלכם

  1. (חובה)
  2. (חובה)
  3. (חובה)
  4. (חובה)
 

cforms contact form by delicious:days

צור קשר עכשיו !