סלקום שירות לקוחות עסקי ?

אתם בוודאי שואלים את עצמכם:

  • איך לחסוך בהוצאות שירותי סלקום עסקים?

  • איך לפזר את הערפל התמחורי של שירותי סלקום?

  • איך לצאת מההסכם מבלי לשלם קנסות יציאה?

 

אם אתם שואלים את עצמכם את השאלות האלה ואין לכם תשובה, אל דאגה, אתם לא לבד. למעשה, לרוב העסקים אין שמץ של מושג איך לבדוק את חשבון שירות סלקום של העסק, כזה שחשבון שירות סלקום החודשי לא יהיה נטל מכביד וישנה לכם את כל התוכנית העסקית של העסק. זה המקום שבו אנחנו נכנסים לתמונה עם מומחיות של מעל 20 שנה בייעוץ לעסקים גדולים ואשר מכירים את כל סעיפי חשבון שירותי סלקום עסקיים בכל החוזים הסלולריים בשוק התקשורת הסלולרית.

לחץ כאן

למה אני זקוק לשירותי בדיקה של חשבון שירותי סלקום עסקיים ?

הוצאות התקשורת לשירותי חברת סלקום הולכות וגדלות מידי שנה במרבית העסקים והם מהווים מרכיב משמעותי במרכיב הוצאות התקשורת של כל עסק. במרבית העסקים הוצאות התקשורת הקווית ("בזק") הולכות ויורדות אבל סך הוצאות התקשורת רק גדלות כאשר למרכיב ההוצאה הסלולרית החשיבות הרבה ביותר לגידול בעלויות התקשורת. לקוחות רבים ניגשים לתהליך בדיקת חשבון שירותי סלקום ללא ידע כלל ומניחים שחברת סלקום מחייבת אותם עפ"י ההסכם ואין טעויות חיוב. זאת הטעות הגדולה של מרבית העסקים במשק והם מגיעים אליה בד"כ רק במקרים נדירים בלבד שאחד העובדים בחברה אכן משקיע מאמץ ניכר כדי להבין את חשבון שירות סלקום האישי שלו ומתלונן על חיובי יתר. מה שאומר שאתם עשויים לשלם הרבה מאוד כסף לשירותי סלקום על חיובי יתר וטעויות חיוב רבות בחשבון שירות סלקום מבלי שאף אחד יבצע בדיקה אמיתית ויסודית של החשבון החודשי.

מה אתם מציעים ולמה אני צריך את השירותים שלכם ?

מה שאנחנו מציעים היא חלופה לא-יקרה לנהל עבורכם את בדיקת חשבונות שירותי סלקום של העסק שלך הנעשית על ידי מומחים בעלי ניסיון רב בתחומי התקשורת והסלולר. אנו נבדוק עבורך את ההסכם הסלולרי שלכם למול חשבונות שירותי סלקום השוטפים הנשלחים לעסק ונמצא עבורכם את כל טעויות החיוב בחשבון סלקום. בנוסף, ננתח את ממוצעי השימוש של מכשירי הסלקום העסקיים באמצעות כלי תוכנה ייעודי ונתאים לכם תוכניות תמחור מותאמות במיוחד עבורכם וכאלו שיחסכו בהוצאות שירותי סלקום של העסק. בדרך זאת, אתם תשלמו רק עבור העצות שלנו ותוכלו לחסוך אלפי שקלים לעסק שלך.

האם העבודה כוללת טיפול מול חברת סלקום עד לקבלת ההחזרים ?

בהחלט. העבודה לא מסתיימת – עם קבלת ההחזרים הכספיים מחברת סלקום, נתאים את תוכניות התמחור המותאמות במיוחד עבור העסק שלכם ולממוצעי השימוש של שירותי סלקום בפועל כולל סלקום חו"ל. אנחנו מאמינים שהיערכות נכונה בעבודה מול חברת סלקום, הגדרת מדיניות שימוש לעובדים, מה משולם על חשבון החברה ומה משולם על חשבון העובדים, יביאו לחיסכון משמעותי בהוצאות שירותי סלקום של העסק שלך. מכיוון שאנחנו רוצים שכל לקוח שלנו יצליח, אנחנו נסייע לכם בכל התהליך עד השגת החיסכון בחשבון שירותי סלקום של העסק בפועל. אנחנו נשלח דו"ח סיכום פעילות בסוף התהליך כולל חישוב החיסכון שהושג בפועל.

 

לחצו כאן כדי לקרוא את המאמר המלא המפרט כיצד לחסוך בהוצאות התקשורת והסלולר של העסק שלכם ?

ההצלחה שלכם היא המשימה שלנו ואנחנו נעשה כל מה שאנו יכולים כדי שאתם תשיגו את התוצאות הטובות ביותר וכאלו שיחסכו לכם בהוצאות התקשורת.
" אני רוצה לציין כי כבר בשיחתי הראשונה עם שי מורשתי התרשמתי מאישיותו הסובלנית, מגישתו המקצועית ומהבנתו היסודית בתקשורת סלולרית. כבר בהתחלה וללא התחייבות מצידי, ולאחר בדיקת ההסכם שלי (המכיל כ – 10 מכשירים סלולריים בלבד), שי המליץ על מספר סעיפים משמעותיים ומדיניות שימושים שכדאי לי לאמץ ובכך לחסוך אלפי שקלים כל שנה.
לאחר שהחלטתי לבצע אצלו את העבודה, קיבלתי לאחר פחות משבוע הסכם / חוזה סלולרי, ברור ויסודי המפרט את הדרישות של העסק שלי מהספקים הסלולריים כולל פירוט מפורט של התפלגות הוצאות הסלולר.
ברצוני להמליץ על שי לכל העסקים העומדים לפני חתימה על חוזה / הסכם סלולרי חדש שנמשך לפחות 3 שנים ומשמעותו רבה לכל עסק קטן וכגדול, נא להיוועץ עמו ראשונה"
. יעל לוי, מנהלת רכש ותקציב, חברת טקנוק

מומחי Telecom Experts ישמחו לסייע לכם בבחינת הוצאות שירות סלקום של העסק שלכם.

בבקשה מלאו את הטופס כדי שנוכל לבחון את הוצאות התקשורת של שירות סלקום ולסייע בהוזלת העלויות.

נציג שלנו יחזור אליך כדי לסכם את תנאי ההתקשרות העסקית.

מבצע ל – 30 לקוחות ראשונים בלבד: חוזה/הסכם סלולרי

כולל מפרט טכני לעסקים בשווי 10,000 ש"ח – חינם!

שירות לקוחות של חברת סלקום– מידע שימושי:

  סלקום שירות לקוחות טלפון |     123* / 1-800-052-052 

סלקום שירות לקוחות פקס 09-8607921 

סלקום משלוח דואר | רחוב הגביש 10 ת.ד 4060, נתניה 42507

סלקום שירות לקוחות עסקי

סלקום שירות לקוחות -סיפור לקוח

.

נסיים קצת בהומור: מתברר, שכל חברות הסלולר מצליחות להרגיז את הלקוחות שלהם, כך שאל תרגישו שרק לכם זה קורה.

סלקום שירות לקוחות ?  :twisted:

 

לקבלת מידע נוסף על השירותים שלנו לחיסכון בהוצאות סלקום לעסקים,

נא השאירו פרטים ומהנדס מומחה תקשורת יחזור אליכם בהקדם.

קבלו הצעה שתחסוך בהוצאות התקשורת של העסק שלכם

  1. (חובה)
  2. (חובה)
  3. (חובה)
  4. (חובה)
 

cforms contact form by delicious:days

צור קשר עכשיו !