פלאפון שירות לקוחות עסקי ?

אתם בוודאי שואלים את עצמכם:

  • איך לחסוך בהוצאות שירותי פלאפון עסקים?

  • איך לפזר את הערפל התמחורי לשירותי פלאפון?

  • איך לצאת מההסכם מבלי לשלם קנסות יציאה?

 

אם אתם שואלים את עצמכם את השאלות האלה ואין לכם תשובה, אל דאגה, אתם לא לבד. למעשה, לרוב העסקים אין שמץ של מושג איך לבדוק את חשבון שירות פלאפון של העסק, כזה שחשבון שירות פלאפון החודשי לא יהיה נטל מכביד וישנה לכם את כל התוכנית העסקית של העסק. זה המקום שבו אנחנו נכנסים לתמונה עם מומחיות של מעל 20 שנה בייעוץ לעסקים גדולים ואשר מכירים את כל סעיפי חשבון שירותי פלאפון עסקיים בכל החוזים הסלולריים בשוק התקשורת הסלולרית.

לקבלת הצעת מחיר מחברות הסלולר

למה אני זקוק לשירותי בדיקה של חשבון שירותי פלאפון עסקיים ?

הוצאות התקשורת לשירותי חברת פלאפון הולכות וגדלות מידי שנה במרבית העסקים והם מהווים מרכיב משמעותי במרכיב הוצאות התקשורת של כל עסק. במרבית העסקים הוצאות התקשורת הקווית ("בזק") הולכות ויורדות אבל סך הוצאות התקשורת רק גדלות כאשר למרכיב ההוצאה הסלולרית החשיבות הרבה ביותר לגידול בעלויות התקשורת. לקוחות רבים ניגשים לתהליך בדיקת חשבון שירותי פלאפון ללא ידע כלל ומניחים שחברת פלאפון מחייבת אותם עפ"י ההסכם ואין טעויות חיוב. זאת הטעות הגדולה של מרבית העסקים במשק והם מגיעים אליה בד"כ רק במקרים נדירים בלבד שאחד העובדים בחברה אכן משקיע מאמץ ניכר כדי להבין את חשבון שירות פלאפון האישי שלו ומתלונן על חיובי יתר. מה שאומר שאתם עשויים לשלם הרבה מאוד כסף לשירותי פלאפון על חיובי יתר וטעויות חיוב רבות בחשבון שירותי פלאפון מבלי שאף אחד יבצע בדיקה אמיתית ויסודית של החשבון החודשי.

מה אתם מציעים ולמה אני צריך את השירותים שלכם ?

מה שאנחנו מציעים היא חלופה לא-יקרה לנהל עבורכם את בדיקת חשבונות שירותי פלאפון של העסק שלך הנעשית על ידי מומחים בעלי ניסיון רב בתחומי התקשורת והסלולר. אנו נבדוק עבורך את ההסכם הסלולרי שלכם למול חשבונות שירותי פלאפון השוטפים הנשלחים לעסק ונמצא עבורכם את כל טעויות החיוב בחשבון פלאפון. בנוסף, ננתח את ממוצעי השימוש של מכשירי הפלאפון העסקיים באמצעות כלי תוכנה ייעודי ונתאים לכם תוכניות תמחור מותאמות במיוחד עבורכם וכאלו שיחסכו בהוצאות שירותי פלאפון של העסק. בדרך זאת, אתם תשלמו רק עבור העצות שלנו ותוכלו לחסוך אלפי שקלים לעסק שלך.

האם העבודה כוללת טיפול מול חברת פלאפון עד לקבלת ההחזרים ?

בהחלט. העבודה לא מסתיימת – עם קבלת ההחזרים הכספיים מחברת פלאפון, נתאים את תוכניות התמחור המותאמות במיוחד עבור העסק שלכם ולממוצעי השימוש של שירותי פלאפון בפועל. אנחנו מאמינים שהיערכות נכונה בעבודה מול חברת פלאפון, הגדרת מדיניות שימוש לעובדים, מה משולם על חשבון החברה ומה משולם על חשבון העובדים, יביאו לחיסכון משמעותי בהוצאות שירותי פלאפון של העסק שלך. מכיוון שאנחנו רוצים שכל לקוח שלנו יצליח, אנחנו נסייע לכם בכל התהליך עד השגת החיסכון בחשבון שירותי פלאפון של העסק בפועל. אנחנו נשלח דו"ח סיכום פעילות בסוף התהליך כולל חישוב החיסכון שהושג בפועל.

 

לחצו כאן כדי לקרוא את המאמר המלא המפרט כיצד לחסוך בהוצאות התקשורת והסלולר של העסק שלכם ?

ההצלחה שלכם היא המשימה שלנו ואנחנו נעשה כל מה שאנו יכולים כדי שאתם תשיגו את התוצאות הטובות ביותר וכאלו שיחסכו לכם בהוצאות התקשורת.
" אני רוצה לציין כי כבר בשיחתי הראשונה עם שי מורשתי התרשמתי מאישיותו הסובלנית, מגישתו המקצועית ומהבנתו היסודית בתקשורת סלולרית. כבר בהתחלה וללא התחייבות מצידי, ולאחר בדיקת ההסכם שלי (המכיל כ – 10 מכשירים סלולריים בלבד), שי המליץ על מספר סעיפים משמעותיים ומדיניות שימושים שכדאי לי לאמץ ובכך לחסוך אלפי שקלים כל שנה.
לאחר שהחלטתי לבצע אצלו את העבודה, קיבלתי לאחר פחות משבוע הסכם / חוזה סלולרי, ברור ויסודי המפרט את הדרישות של העסק שלי מהספקים הסלולריים כולל פירוט מפורט של התפלגות הוצאות הסלולר. "

. יעל לוי, מנהלת רכש ותקציב, חברת טקנוק

מומחי Telecom Experts ישמחו לסייע לכם בבחינת הוצאות שירותי פלאפון ללקוחות עסקיים של העסק שלכם.

בבקשה מלאו את הטופס כדי שנוכל לבחון את הוצאות התקשורת של שירות פלאפון ללקוחות עסקיים ולסייע בהוזלת העלויות.

נציג שלנו יחזור אליך כדי לסכם את תנאי ההתקשרות העסקית.

מבצע ל – 30 לקוחות ראשונים בלבד: חוזה/הסכם סלולרי

כולל מפרט טכני לעסקים בשווי 10,000 ש"ח – חינם!

שירות לקוחות של חברת פלאפון – מידע שימושי:

פלאפון שירות לקוחות טלפון | 166* / 050-7077766 / 1-700-500-166
 
  פלאפון פקס שירות לקוחות | 050-4078007 
 
  פלאפון משלוח דואר | דרך יצחק רבין 33 גבעתיים  
.
.
.
נסיים קצת בהומור: מתברר, שכל חברות הסלולר מצליחות להרגיז את הלקוחות שלהם, כך שאל תרגישו שרק לכם זה קורה.

פלאפון שירות לקוחות עסקי:-(

 

 

לקבלת מידע נוסף על השירותים שלנו לחיסכון בהוצאות פלאפון לעסקים,

נא השאירו פרטים ומהנדס מומחה תקשורת יחזור אליכם בהקדם.

קבלו הצעה שתחסוך בהוצאות התקשורת של העסק שלכם

  1. (חובה)
  2. (חובה)
  3. (חובה)
  4. (חובה)
 

cforms contact form by delicious:days

צור קשר עכשיו !