שיחות מחו"ל – כל השיטות לחיסכון ?

אתם בוודאי שואלים את עצמכם:

  • מה כוללים שירותי סלולר מחו"ל?
  • מהם השחקנים המרכזיים בשיחות לחו"ל ואילו שירותים הם מציעים לעסקים?
  • כיצד נחסוך בהוצאות העסק בשיחות מישראל לחו"ל ובשיחות מחו"ל לישראל?  

 

 

אם אתם שואלים את עצמכם את השאלות האלה ואין לכם תשובה, אל דאגה, אתם לא לבד. למעשה, לרוב העסקים אין שמץ של מושג מה כוללים שירותי התקשורת הבינלאומיים והאם הם מתאימים לעסק שלכם ? זה המקום שבו אנחנו נכנסים לתמונה עם מומחיות של מעל 20 שנה בייעוץ לעסקים גדולים ואשר מכירים את כל סעיפי "האותיות הקטנות" בכל שירותי התקשורת הבינלאומיים לעסקים.

למרות הפתרונות הרבים הקיימים כיום בשוק, מוציאים הארגונים העסקיים מאות מיליוני שקלים חדשים בשנה בגין שירותי תקשורת בינלאומיים ועבור שירותי נדידה (Roaming) מחו"ל. מעל 65% מההוצאות התקשורת הבינלאומית של העסק מקורן בתקשורת הניידת הסלולרית, ולפיכך מומלץ לכל עסק לבחון את החלופות השונות הקיימות כיום בשוק המותאמות במיוחד למגזר העסקי.

שיחות בינלאומיות | שיחות לחו"ל - הצעות מחיר

שיחות בינלאומיות לחו"ל – השוואת הצעות מחיר

מה כוללים שירותי תקשורת הבינלאומיים  ושיחות לחו"ל לעסקים ?

פתרונות תקשורת בינלאומיים כוללים מספר רב של שירותים לעסקים כדוגמת: שיחות מישראל לחו"ל בחיוג ישיר, שירותי מרכזיה בינלאומית, שיחות מחו"ל באמצעות כרטיסי חיוג מטלפוניה נייחת, כרטיסי סים (SIM) לחיוג באמצעות המכשיר הסלולרי האישי של העובד בחו"ל. בנוסף, קיימים שירותי ערך מוסף נוספים לשירותים מתקדמים הכוללים תקשורת נתונים בינלאומית, שיחות ועידה, וידאו קונפרנס, שירות ועידת אינטרנט, המבוסס על טכנולוגיה מתקדמת להעברת תכנים ויזואליים וקוליים במסגרת סביבת עבודה וירטואלית ועוד. כאשר משקללים את מכלול הוצאות התקשורת הבינלאומית של העסק ובעיקר את ההוצאות של עובדי החברה הנוסעים לחו"ל עם המכשיר הסלולרי האישי מגיעים למסקנה מיידית שהוצאות התקשורת הבינלאומית של העסק אינן שוליות כלל ומומלץ מאוד לטפל בסעיף ההוצאה זו בדומה לשאר הוצאות התקשורת של העסק.

מהם השחקנים המרכזיים בשוק השיחות לחו"ל ואילו שירותים הם מציעים לעסקים ?

בעקבות המיזוגים בשוק התקשורת, קיימים 3 שחקנים מרכזיים בשוק: בזק בינלאומי, 012 סמייל, 013 נטוויז'ן וכן שחקן נישה קטן חברת 018 אקספון. כל החברות הנ"ל הנן בעלי רישיון כללי למתן שירותי תקשורת בינלאומיים מטעם משרד התקשורת. מה שרוב העסקים לא מודעים לעובדה, שכל המפעילים הבינלאומיים מספקים שירותי תקשורת נוספים פרט לתקשורת הבינלאומית שכל עסק עושה בהם שימוש והם: פתרונות אינטרנט לעסקים, HOSTING – אחסון אתרים ושרתים, אבטחת מידע, מערכות עסקיות, פתרונות טלפוניה, קווי תקשורת ושיחות נייחות בדומה לשירותי בזק וכן שירותים ויישומים רבים נוספים.

כיצד נחסוך בהוצאות השיחות הבינלאומיות ובשיחות מישראל לחו"ל ובשיחות מחו"ל לישראל של העסק ?

עסקים רבים בישראל מפצלים את ההתקשרות של העסק שלהם למספר ספקים שונים ומקבלים מספר חשבוניות תקשורת בכל חודש מכל ספק בנפרד. כמעט כל עסק בישראל מקבל מספר חשבוניות בכל חודש ממספר ספקים שונים כאשר כל חשבונית תקשורת חודשית נראית נמוכה יחסית שאינה דורשת טיפול מייגע של התעסקות ממושכת ובהשקעה של שעות עבודה רבות של גורם בכיר בעסק בניהול מו"מ מול הספקים לצורך הוזלת עלויות התקשורת. בנוסף, היות ומדובר במספר רב של חשבוניות תקשורת שסכום כל אחת מהחשבוניות נמוך יחסית, אף אחד בעסק לא טורח לבדוק את חשבונית התקשורת החודשית בכל תחום בנפרד ואת זליגת ההוצאות באמצעות שינויי מחירים/העלאות תעריפים במהלך תקופת ההתקשרות, תעריפי חיוב שגויים שאינם תואמים לחוזה/הסכם, חשבוניות חיוב כפולות ועוד.

ההוצאה הכוללת על שירותי תקשורת בינלאומיים, אינטרנט וטלפוניה לעסקים בישראל כולל שירותים ושיחות פנים ארציות, מהווה מרכיב הוצאה משמעותי בכל עסק והשני בחשיבותו לאחר ההוצאה על תקשורת סלולרית, מה שהפך את הוצאות התקשורת הקווית והאינטרנט מסעיף שולי יחסית בעבר, למרכיב משמעותי בהוצאות התקשורת של כל עסק.

מהם השירותים שאתם מציעים לעסקים ?

מה שאנו מציעים היא חלופה לא-יקרה לנהל עבורכם את כל התהליך בחירת ספק התקשורת הבינלאומי האינטרנט והטלפוניה של העסק שלכם שנעשית על ידי מומחים בעלי ניסיון רב בתחומי התקשורת והמחשוב. אנו נכין עבורכם מפרט דרישות פשוט כולל הסכם מותאם עבור העסק שלכם, כדי שאתם תוכלו לקרוא, להבין וגם לדעת מה לעשות ולבחור בספק התקשורת והאינטרנט הטוב ביותר עבורכם מכל הבחינות הן התפעוליות והטכנולוגיות  והן בהיבטים הכספיים. בדרך זאת, אתם תשלמו רק עבור העצות שלנו ותחסכו אלפי שקלים לעסק.

 

לקבלת הצעות מחיר מספקי תקשורת בינלאומיים לחץ כאן

 

לחצו כאן כדי לקרוא את המאמר המפרט את כך הפתרונות לחיסכון בהוצאות שיחות סלולר מחו"ל?

ההצלחה שלכם היא המשימה שלנו ואנחנו נעשה כל מה שאנו יכולים כדי שאתם תשיגו את התוצאות הטובות ביותר וכאלו שיחסכו לכם בהוצאות התקשורת.
"חברת Telecom Experts הביאה אותנו למקום אחר בכל מה שקשור בקדמה טכנולוגית יחד עם השקעה נבונה וחיסכון בהוצאות השוטפות.
כבר מהטיפול הראשון בנושא תקשוב ותקשורת לעסק קיבלנו המלצות לאיחוד הוצאות התקשורת – וכך עשינו. בהמשך התוצאות הטובות לא איחרו להגיע והבנו כי יש לנו עסק עם חברה רצינית ומקצועית.תודה אישית ליואל ושי"גדי שפילר, מנהל השיווק והמכירות, חברת נובי ידיות ומוצרי צריכה

מומחי Telecom Experts ישמחו לסייע לכם ביישום פתרונות לשיחות בינלאומיות לעסק שלכם.

בבקשה מלאו את הטופס כדי שנוכל להכין עבורכם הצעה לשיחות בינלאומיות.

נציג שלנו יחזור אליך כדי לסכם את תנאי ההתקשרות העסקית.

שיחות בינלאומיות השוואת מחירים

שיחות בינלאומיות השוואת מחירים

מבצע ל – 30 לקוחות ראשונים בלבד: חוזה/הסכם תקשורת בינ"ל

כולל מפרט טכני לעסקים בשווי 10,000 ש"ח – חינם!

 

קבלו הצעה שתחסוך בהוצאות התקשורת של העסק שלכם

  1. (חובה)
  2. (חובה)
  3. (חובה)
  4. (חובה)
 

cforms contact form by delicious:days

צור קשר עכשיו !