מרכזית טלפון IP לעסקים קטנים

 

מרכזית טלפון IP לעסקים קטנים

 

מהי הדרך הנכונה לשדרג את המרכזייה הישנה?

 

עסקים רבים כיום במיוחד עסקים המעוניינים לספק שירות איכותי ללקוחות וחווית שימוש לעובדים שלהם מקימות מרכזיות IP. למרכזיות אלה יתרונות המשרתים במיוחד עסקים קטנים ובינוניים.

 

מרכזיות IP סלולאריות

 

אחד השירותים הרווחים והנפוצים ביותר כיום בעולם העסקי בתחום הטלפוני הוא שירות מרכזיות סלולארי. אחד היתרונות הבולטים בשירות IP  ושירות מרכזיות IP לעסקים קטנים בפרט הוא יכולת ההתקנה המהירה, הידידותיות למשתמש והיכולת לסנכרן בין כמה קווי טלפון ללא הפרעות בקווים. עם שיפור האקוסטיקה במרכזים ובמוקדים הקטנים שירות הניתן באמצעות טלפון ללקוחות או שירותים המצריכים שימוש במכשירי טלפון והרי היום כל עסק זקוק לכלי תקשורת זה משפרים עוד יותר את השימוש במרכזיות כאלה ויוצרות איכות שמיעה ודיבור גבוהות במיוחד.

 

חסכון באמצעות מרכזיות IP סלולאריות

 

עם כניסת חברות חדשות לעולם הסלולאר ועולם הטלפון הקווי הופך נושא מרכזית טלפון מסוג IP לרלוונטית ומשתלמת הרבה יותר מבחינת היכולות הבלתי מוגבלות שלה מבחינת ריבוי הקווים בתוך מרכזיה עסקית או אפילו משרד קטן, כיום העולם העסקי עובר למסלול חדש זה וזאת הן מבחינת איכות השיחה, נוחות השימוש והחבילות האטרקטיביות במיוחד הכוללות שיחות לכל המשתמשים בישראל ללא הגבלה (למעט חריגים). מרכזיות IP סלולאריות שלא כמו מרכזיות IP מורכבות יותר מומלצות במיוחד לעסקים קטנים אשר אינם דורשים פעולות מורכבות של מרכזיות גדולות יותר בהן תוכלו לקבל שירותי IP מתוחכמים יותר אותם תוכלו למצוא גם כן בחברות סלולאריות המאפשרות שירותי מרכזיות קוויים רגילים.

 

כיצד בוחרים מרכזית  IP לעסק

 

לפני בחירת מרכזית IP לעסק חשוב לבחון את מגוון החברות הנותנות שירותי מרכזיה לעסקים מהסוג שלכם. ישנן חברות הנותנות שירותים אלה אשר מגדילות ונותנות תמיכה טלפונים במקרים של תקלות ואפילו נותנות הדרכה לבעל העסק או לאיש הקשר מטעמו לטיפול בתקלות טכניות קלות. אחד היתרונות הגדולים במרכזיות IP לעסקים קטנים הוא פשטות התפעול שלהם ופשטות תפעול התקלות שלהם אשר מסתכמות בכיבוי והפעלת המערכת מחדש.

 

 

זקוקים לפתרון טלפוני פשוט אך מתקדם לעסק? מערכות של מרכזיות IP הוא הפתרון האולטימטי, הפשוט והחסכוני ביותר עבורכם, עבור העסק שלכם ועבור יותר לקוחות ועובדים מרוצים.

להשוואת הצעות מחיר למרכזיות טלפון IP לעסקים- לחץ כאן.

 

 לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

 

 

השאר תגובה

פוסטים נוספים