fbpx

מצלמות אבטחה

אנו נציע לך את הדרך הקלה והמהירה עבורך לבחירת מערכת מצלמות אבטחה לרבות כאלו המשולבות באינטרקום ובקרת כניסה, שמתאימה לדרישות של העסק שלך במחירים הנמוכים ביותר בשוק.

על השירות

מערכות של מצלמות אבטחה משולבות כיום עם מערכות אינטרקום ובקרת כניסה. מצלמות אבטחה הן אמנם מערכות צילום ותקשורת פשוטות למדי, אך זה לא הפריע להן להפוך בשנים האחרונות למוצרים פופולריים ביותר ולחובה בעסקים רבים. המערכות הללו החלו להשתלב בטרנד של "בית ועסק חכם".

בבית הפרטי, בבניין, במגרש החנייה או במשרד – מערכת מצלמות האבטחה ובמיוחד אם הן משולבות עם מערכות האינטרקום ובקרת הכניסה, מאפשרת לנו לזהות מי נמצא בחוץ ולהחליט האם אנו רוצים, שהוא ייכנס או לא (לרבות עם רכבו). הטכנולוגיה של מערכת מצלמות האבטחה והאינטרקום התקדמה עם השנים והיום, מעבר למערכת הפשוטה המוכרת, ניתן למצוא מצלמות אבטחה ואינטרקום אלחוטי עם טלוויזיה ומצלמות איכותיות (HD ועד רמת 4K), שמחוברים לטלפון בבית, ואפילו מצלמות אבטחה עם אפליקציה סלולרית (לצפייה מרחוק ושליטה מרחוק), שזה הלהיט הכי פופולרי בשוק.

נסקור כאן את כל ההיבטים של רכישת והתקנת מצלמות אבטחה (כאשר הכיוון של השוק של היום הוא לכיוון מצלמות ברמת 4K), לרבות מצלמות המשולבות באינטרקום ומערכות בקרת כניסה, את החידושים בשוק ואת השחקנים הרבים הנמצאים בשוק הזה מהארץ ומהעולם. נתאר את השילוב של המערכות הללו במערכות קיימות אחרות בעסק ובכלל זה: מערכות ביומטריות, מערכות זיהוי פנים, מרכזיה טלפונית, מערכת אבטחה פיזית, מערכת לגילוי אש ועשן, מערכות סלולריות, מערכות אלחוטיות, מערכות מולטימדיה, מערכות IoT, הגנה על מקומות רגישים, גיבוי ושליטה בענן ועוד.

אנו נציע לך את הדרך הקלה והמהירה עבורך לבחירת מערכת מצלמות אבטחה לרבות כאלו המשולבות באינטרקום ובקרת כניסה, שמתאימה לדרישות של העסק שלך במחירים הנמוכים ביותר בשוק. אם אתה מעוניין בפתרון תקשורת מתקדם לעסק שלך באמצעות ספק אמין ושירות איכותי, אבל לא יודע על מי לסמוך, בשביל זה אנו כאן – עומדים לרשותך ולימינך.

בנוסף, נתאר כיצד תחום ה-AI ("אינטליגנציה מלאכותית") נכנס וייכנס לכל המערכות של מצלמות אבטחה, בכל הרבדים, כולל בשילוב של מערכות אינטרקום ובקרת כניסה. זאת, בעיקר בתחום ניתוח המדיה (תמונה, וידיאו, קול, מסמכים), מדיה העוברת בכל ערוצי התקשורת, לרבות ובמיוחד בסמארטפונים, כולל שילוב AI בתחומי "העבודה הקבוצתית" ו"התקשורת האחודה". למעשה, בעתיד הדי קרוב, המשתמש (לקוח, המנהל או העובד), לא ידע ולא ירגיש, שהוא מדבר עם מחשב ולא עם בן אנוש, מחשב הנותן פקודות קוליות למצלמת האבטחה והמצלמה וגם יודע לענות לו בקול ולספק לו מידע ותשובות לשאלות.

אנו נציע לך רק פתרון של מצלמות אבטחה, שיתאים לך, ולא נציע ולא נמכור לך ציוד שאתה לא צריך ושירותים שלא יביאו לעסק שלך תועלת ברורה ומדידה. אנו ממליצים רק על הפתרונות הטובים ביותר המוצעים בשוק, שמתאימים ספציפית לך.

השירות שלנו כולל ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם ולאחר מכן אפיון, תכנון, התקנה והפעלה מלאה כולל בדיקות קבלה. אנו מאמינים, שתבחר בנו משום שאנו מציעים לך הצעה ייחודית, מציעים לך פתרון כולל, משתלם וארוך טווח. אנו לא כבולים לשום יצרן ולשום תצורה של פתרון, משום שהפתרון אמור להיות מותאם קודם כל לצרכי העסק שלך.

לכן, אנו מבצעים התאמת הפתרון לצרכים הספציפיים שלך, תוך בחינת היכולת להגיע לפתרון האופטימלי מבחינתך, תוך הסתייעות בהיותנו שותפים עסקיים לכל ספקי התקשורת המובילים בשוק ולכל סוגי הפתרונות הקיימים והמתקדמים ביותר.

ליצירת קשר עם מהנדס תקשורת מומחה לקבלת יעוץ טלפוני ראשוני בחינם .


לשיחה אישית ומידית עם מהנדס תקשורת מומחה – מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111.

למה לבחור בנו

כשותפים עסקיים של כל ספקי התקשורת והמחשוב המובילים בשוק, אנו נוכל לטפל מקצה לקצה בהקמת מערך התקשורת והמחשוב המותאם לדרישות הייחודיות של העסק שלכם בצורה מהירה פשוטה ותוך חיסכון מוכח בעלויות.

שירות מקיף

מספקים שירות איכותי ברמה גבוהה במחירים הנמוכים ביותר בשוק.

משווקים מורשים​

אנחנו שותפים עסקיים של ספקי תקשורת ומחשוב מובילים בשוק הישראלי.

הסמכות רלוונטיות

מגוון רחב של הסמכות בתחומי מערכות תקשורת ומחשוב.

אחריות וביטוח

אחריות ושירות ברמה גבוהה ממהנדסי תקשורת כולל SLA - Sevice Level Egreement

מהם החידושים בתחום מצלמות אבטחה מבוססות IP המתאימות לצרכי העסק שלי?
איך בוחרים ספק מצלמות אבטחה?

תחום "זיהוי פנים" הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד ממצלמות אבטחה עסקיות וכיום נכנס לתחום "בית ועסק חכם".
איך בוחרים ספק פתרון להתקנת בקרת כניסה חכמה?

Telecom Experts - פתרונות תקשורת ומחשוב ענן לעסקים

ממליצים עלינו

מידע בנושא מצלמות אבטחה