fbpx

שירותי תקשורת משולבים

העולם הולך לכיוון של תשתיות תקשורת משולבים המחוברות בענן ולענן

על השירות

 

שירותי תקשורת משולבים לעסקים קטנים כגדולים הפכו, די מזמן, להיות בסיס לכל פעילות עסקית או ארגונית, כמעט בכל עסק בעולם כמו גם בארץ, וההוצאה בתחום זה נמצאת במגמת עליה מתמדת, כמעט בלתי נשלטת ע"י בעלי העסק ומנהליו.

השילוב של שירותי תקשורת בישראל מבוסס על סוג חדש (יחסית) של רישיון תקשורת לעסקים בשם: "רישיון כללי אחוד", שכבר 18 ספקי תקשורת (נכון למחצית 2018) מחזיקים ברישיון מסוג זה. "רישיון כללי אחוד" זה רישיון "כל בו". עד כה היו בו 5 סוגי שירותים תחת רישיון אחד: מפ"א (ר"ת: מפעיל פנים ארצי) נייח (קווי), מפ"א נייד (סלולר), מב"ל (חיוג לחו"ל), ISP (ספק אינטרנט) ונס"ר (שירותים לעסקים, בדגש על שירותים טלפוניים).

לאחרונה, לאור רכישת אנלימיטד \ IBC ע"י סלקום, נולד סיווג נוסף ושישי של רישיון ששמו: "תשתית" (הכוונה היא לתשתית הסיבים של חברת החשמל, שמופעלת ע"י אנלימיטד), שיצטרף ל-5 הסוגים הקיימים כבר ב"רישיון כללי אחוד". כך, סלקום תוכל לספק שירותי Quintuple (שירותים "מחומשים" מלשון 5) למגזר הפרטי, ושירותי Sextuple ("שירות משושה" מלשון 6) ללקוחות הפרטיים והעסקיים שלה. בתוספת שירותי טלוויזיה (שמכונים בשם OTT), היא תוכל לספק אפילו שירותי Septuple ("שירות משובע", מלשון 7, כלומר את כל סוגי השירותים האפשריים גם יחד), ללקוחותיה העסקיים.

כיום, שירותי דאבל (2 שירותים שונים בחבילה אחת) מסופקים כמעט ע"י כל בעלי "הרישיון הכללי האחוד", שירותי טריפל (3 שירותים שונים בחבילה אחת) מסופקים ע"י: הוט, סלקום, פרטנר, בזק-בינלאומי, בינת עסקים, טלזר-019 והלו-015. שירותי קוואטרו (שירות מרובע) מסופקים רק ע"י סלקום (פרטנר יכולה, אך טרם החלה באספקת שירותי קוואטרו ללקוחותיה), כששירותי Sextuple ו- Septupleיהיו אפשריים רק אצל סלקום, אם תחליט להציע שירותים משולבים כאלה נרחבים ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים.

הבחירה בספק התקשורת העסקית לשירותי תקשורת משולבים המתאים – אינה פשוטה ודורשת תהליכי ניתוח ובחירה מושכלים. הנקודה החשובה ביותר בבחירה היא הימנעות מ"חתונה קתולית", שנועלת לנצח את העסק לספק מסוים. ה"חתונה" הזו הופכת די מהר לאסון. המחירים מטפסים לגובה מידי שנה והחמור מכל, כאשר הספק פושט רגל או נרכש \ נעלם, העסק נשאר ללא שירות, עם מערכות קנייניות, שיש צורך לזרוק אותן לפח ולהחליף אותן בחדשות, כשעוברים לספק אחר. רבים נופלים בבור הזה (ונלכדים ב"מלכודת הדבש") בלי להרגיש. 

נציג כאן מהן השאלות, שכל בעל עסק, קטן כגדול, צריך לשאול, לצורך קבלת תשובות, במסגרת השאלה הכללית המעסיקה אותו: "מהו הפתרון התקשורתי המשולב המתאים עבור הצרכים של העסק שלי?". מגוון האפשרויות של שילוב שירותי תקשורת בחבילה אחת (מה שמוזיל את העלויות ומאפשר "חשבונית אחת ושירות אחד מספק אחד"), יכול לבלבל כל בעל עסק.

במסגרת זו נסקור אילו פתרונות מצויים בשוק לשירותי תקשורת משולבים לעסקים, החל משירותים ותיקים (ויקרים) וכלה בשירותים מתקדמים מבוססי תשתיות סיבים אופטיים, או מבוססי אלחוט רחב סרט.

העולם הולך לכיוון של תשתיות תקשורת משולבים המחוברות בענן ולענן. אולם, מדובר במסע לא פשוט ודרך חדשה, שלא מתאימים לכולם. אנו כאן כדי לסייע לך בהחלטה החשובה הזו, אם לעבור לענן באופן מלא או חלקי.

נעסוק ונסקור גם את המערכות הנלוות לשירותי התקשורת המשולבים לעסקים דוגמת: מערכות כבילה, ציוד תקשורת (בדגש על נתבים ומתגים), BI\AI ("בינה מלאכותית"), זיהוי דיבור, בוטים וצ'טבוטים, אבטחה וסייבר בעולם התקשורת, "עבודה קבוצתית", "תקשורת אחודה", שילוב IoT ("אינטרנט של הדברים"), שילוב "אופיס 365", שילוב מערכות "בקרת כניסה ואינטרקום", גיבוי, התאוששות מאסון והמשכיות עסקית, בדיקת רשתות תקשורת באמצעות WIRESHARK ומערכות ניטור ובדיקה מתקדמות, קישור בין אתרים וסניפים, שילוב מולטימדיה, שילוב מצלמות אבטחה, שילוב שירותי טלוויזיה, שילוב מערכות ביומטריות, שילוב טלפוניה ו"שיחות ועידה" ברשתות חברתיות ועוד.

אנו נציע לך רק פתרון תקשורת משולב, שיתאים לך, ולא נציע ולא נמכור לך ציוד שאתה לא צריך ושירותים שלא יביאו לעסק שלך תועלת ברורה ומדידה. אנו ממליצים על הפתרונות הטובים ביותר המוצעים בשוק הישראלי, שמתאימים ספציפית לך.

השירות שלנו כולל ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם ולאחר מכן אפיון, תכנון, התקנה והפעלה מלאה כולל בדיקות קבלה. אנו מאמינים, שתבחר בנו משום שאנו מציעים לך הצעה ייחודית, מציעים לך פתרון כולל, משתלם וארוך טווח. אנו לא כבולים לשום יצרן ולשום תצורה של פתרון, משום שהפתרון אמור להיות מותאם קודם כל לצרכי העסק שלך.

לכן, אנו מבצעים התאמת הפתרון לצרכים הספציפיים שלך, תוך בחינת היכולת להגיע לפתרון האופטימלי מבחינתך, תוך הסתייעות בהיותנו שותפים עסקיים לכל ספקי התקשורת המשולבים המובילים בשוק ולכל סוגי הפתרונות הקיימים והמתקדמים ביותר.

ליצירת קשר עם מהנדס תקשורת מומחה לקבלת יעוץ טלפוני ראשוני בחינם .


לשיחה אישית ומידית עם מהנדס תקשורת מומחה – מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111.

למה לבחור בנו

כשותפים עסקיים של כל ספקי התקשורת והמחשוב המובילים בשוק, אנו נוכל לטפל מקצה לקצה בהקמת מערך התקשורת והמחשוב המותאם לדרישות הייחודיות של העסק שלכם בצורה מהירה פשוטה ותוך חיסכון מוכח בעלויות.

שירות מקיף

מספקים שירות איכותי ברמה גבוהה במחירים הנמוכים ביותר בשוק

משווקים מורשים​

נחנו שותפים עסקיים של ספקי תקשורת ומחשוב מובילים בשוק הישראלי.

הסמכות רלוונטיות

מגוון רחב של הסמכות בתחומי מערכות תקשורת ומחשוב.

אחריות וביטוח

אחריות ושירות ברמה גבוהה ממהנדסי תקשורת כולל SLA - Sevice Level Egreement

מהם שירותי התקשורת המשולבים והמבצעים המוצעים לעסקים ע"י הוט ולמי הם מתאימים?

עולם התקשורת הישראלי כמרקחה. קבוצות תקשורת קמות ומנסות לבנות עולם חדש ולא מוכר ללקוחות העסקיים. איך מרוויחים מההתפתחות המדהימה הזו ?

Telecom Experts - פתרונות תקשורת ומחשוב ענן לעסקים

ממליצים עלינו

מידע בנושא שירותי תקשורת משולבים