fbpx

בית ועסק חכם

"בית חכם", "עסק חכם" ו"משרד חכם" הופכים להיות להיט בישראל

על השירות

. פתרונות "בית ועסק חכם", שכוללים מצלמות אבטחה ביתיות וגם למשרדים קטנים, נמכרים היום במחירים של פחות מ-200 דולרים. שירותי "בית ועסק חכם" בענן מסופקים במחיר חודשי של כמה עשרות ₪ בלבד. בנוסף, התקנת מערכות כאלו יכולה להוזיל את עלויות הביטוח של המבנה. לכן, בעלי בתים ועסקים מתלבטים בשאלות: "לאן הולך תחום 'בית ועסק חכם'? במה כדאי ורצוי להשקיע כיום?".

נסקור את כל החידושים בתחום "בית ועסק חכם" לרבות בתחומים הבאים: מצלמות חכמות, מערכות זיהוי פנים, מערכות זיהוי תנועה (לרבות תנועה והתנהגות חשודה), מערכות מתקדמות הכוללות זיהוי דיבור וזיהוי דובר, אפליקציות סלולריות, תקנים פתוחים (דוגמת  WiFi ו-Z-Wave) מול תקנים קנייניים, מערכת שליטה על הכניסה לבית (Doorbell), שליטה על תשתיות החשמל של הבית \ העסק: תאורה, שקעים, הסקה \ מיזוג, תריסים, חיישנים וסנסורים מגוונים, ניטור פתחים ושליטה עליהם מרחוק, ניטור אירועים בבית או בעסק: טמפרטורה, תנועה, לחות, רמת תאורה, ועוד.

נתאר את השילוב של המערכות הללו במערכות קיימות אחרות בעסק ובכלל זה: מערכות ביומטריות, מצלמות אבטחה, מרכזיה טלפונית, מערכת אבטחה היקפית, מערכת לגילוי אש ועשן, מערכות סלולריות, מעליות, שערים ופתחים, מערכות אלחוטיות (לרבות WiFi ו-Z-Wave), מערכות מולטימדיה מכל סוג ולכל מטרה, מערכות IoT, הגנה על מקומות רגישים, גיבוי ושליטה בענן ועוד.

אנו נציע לך את הדרך הקלה והמהירה עבורך לבחירת מערכת "בית ועסק חכם", שמתאימה לדרישות של הבית, המשרד או העסק שלך, במחירים הנמוכים ביותר בשוק. אם אתה מעוניין בפתרון תקשורת מתקדם לעסק שלך באמצעות ספק אמין ושירות איכותי, אבל לא יודע על מי לסמוך, בשביל זה אנו כאן – עומדים לרשותך ולימינך.

אנחנו נציע רק פתרון "בית ועסק חכם", שיתאים לך, ולא נציע ולא נמכור לך ציוד שאתה לא צריך ושירותים שלא יביאו לעסק שלך תועלת ברורה ומדידה. אנו ממליצים על הפתרונות הטובים ביותר המוצעים בשוק, שמתאימים ספציפית לך.

השירות שלנו כולל ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם ולאחר מכן אפיון, תכנון, התקנה והפעלה מלאה כולל בדיקות קבלה. אנו מאמינים, שתבחר בנו משום שאנו מציעים לך הצעה ייחודית, מציעים לך פתרון כולל, משתלם וארוך טווח. אנו לא כבולים לשום יצרן ולשום תצורה של פתרון, משום שהפתרון אמור להיות מותאם קודם כל לצרכי המשרד והעסק שלך.

לכן, אנו מבצעים התאמת הפתרון לצרכים הספציפיים שלך, תוך בחינת היכולת להגיע לפתרון האופטימלי מבחינתך, תוך הסתייעות בהיותנו שותפים עסקיים לכל ספקי התקשורת המובילים בשוק הישראלי ולכל סוגי הפתרונות הקיימים והמתקדמים ביותר.

ליצירת קשר עם מהנדס תקשורת מומחה לקבלת יעוץ טלפוני ראשוני בחינם .


לשיחה אישית ומידית עם מהנדס תקשורת מומחה – מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111.

למה לבחור בנו

כשותפים עסקיים של כל ספקי התקשורת והמחשוב המובילים בשוק, אנו נוכל לטפל מקצה לקצה בהקמת מערך התקשורת והמחשוב המותאם לדרישות הייחודיות של העסק שלכם בצורה מהירה פשוטה ותוך חיסכון מוכח בעלויות.

שירות מקיף

מספקים שירות איכותי ברמה גבוהה במחירים הנמוכים ביותר בשוק.

משווקים מורשים​

אנחנו שותפים עסקיים של ספקי תקשורת ומחשוב מובילים בשוק הישראלי.

הסמכות רלוונטיות

מגוון רחב של הסמכות בתחומי מערכות תקשורת ומחשוב.

אחריות וביטוח

אחריות ושירות ברמה גבוהה ממהנדסי תקשורת כולל SLA - Sevice Level Egreement

"בית חכם" ו"משרד חכם" הופכים להיות להיט גם בישראל. פתרונות "בית חכם", שכוללים מצלמות אבטחה ביתיות וגם למשרדים קטנים, נמכרים היום במחירים של פחות מ-200 דולרים. בעלי בתים מתלבטים בשאלות: לאן הולך תחום "בית חכם" ובמה כדאי ורצוי להשקיע כיום?

"בית חכם" ו"משרד חכם" הפכו ממערכת המתאימה רק לאלפיון העליון ולמשוגעים לדבר, למערכת, שכל אחד יכול להתקין ולהפעיל לבד, בבית או במשרד שלו.

למי מתאים פתרון בית חכם? איך עושים זאת נכון?

Telecom Experts - פתרונות תקשורת ומחשוב ענן לעסקים

ממליצים עלינו