fbpx

מחשוב ענן

שירות ענן מאפשר לכל עסק לייעל את הפעילות העסקית שלו ולגשת לעסק מכל מקום ובכל זמן ומעל לכל מוצר קצה

על השירות

העולם הולך לכיוון של תשתיות תקשורת המחוברות בענן ולענן. המשמעות של ענן היא: מערכות מחשוב ותקשורת, שנמצאות ב-Data Center פרטי, ציבורי או מרוחק (אי שם בעולם), מערכות המספקות את רוב או כל צרכי המחשוב והתקשורת לעסקים, בכל תחום ולכל צורך. המעבר למחשוב ענן מספק יתרונות ויכולות רבות לכל עסק וארגון, בכל פלח שוק. המודלים הכלכליים של השימוש בשירותי ענן מאוד פשוטים ומספקים יתרונות כלכליים ברורים לכל עסק.

אולם, מדובר במסע לא פשוט ודרך חדשה של מעבר מתשתיות מחשוב ותקשורת וותיקות לתשתיות מתקדמות וחדשות בענן, מסע, שלא מתאים לכולם. אנו כאן כדי לסייע לך בהחלטה החשובה הזו.

נסקור כאן את הסוגים הקיימים של מערכות מחשוב ענן, בדגש על עננים מקומיים, ציבוריים והיברידיים, ננתח את סוגי הפתרונות בענן לסוגי עסקים שונים (מקטנים ועד גדולים) ואת השחקנים המובילים בעולם כמו גם בארץ, בתחום אספקת שירותי הענן.

ננתח ונתאר את כל הקיים סביב נושא מחשוב ענן ובכלל זה: שרת וירטואלי – שימוש במכונות וירטואליות "לפי דרישה", עם מגוון רחב של גדלים ומערכות הפעלה, שימוש במכונות הווירטואליות על פני מגוון רחב של תשתיות ענן. גיבוי בענן – גיבוי אוטומטי של כל המידע הקיים ברשתות המחשבים שלך ושחזור מידי שלו במידת הצורך. אחסון בענן – נפח אחסון בענן על פי הביצועים הדרושים לך באותה נקודת זמן. Office 365 – חבילה של שירותי ענן המקבצת בתוכה את שירותי הענן של מיקרוסופט. שירותים מגוונים מהמתחרים דוגמת: גוגל, אמזון וספקים ישראליים רבים, ועוד.

שירות ענן מאפשר לכל עסק לייעל את הפעילות העסקית שלו ולגשת לעסק מכל מקום ובכל זמן ומעל לכל מוצר קצה (דוגמת מחשב נייד או נייח, טאבלט וסמארטפון).

עסקים מוצפים כיום בשפע של פתרונות תקשורת ומחשוב מתקדמים, לרבות בענן. אחד הפתרונות המתקדמים הוא תחום שירותי תקשורת, מחשוב ושיתוף אחודים:) UCaaS ר"ת: .(Unified Communications as a Service כיום, יש די הרבה ספקים ואינטגרטורים בשוק, שמספקים את הכיוון הזה, ונגמרה התקופה, שבה מנהלים שאלו: "האם כדאי לעבור לעבודה שיתופית בענן (ואיזה ענן) ומי בכלל מספק זאת?".

בישראל, יש כיום כבר עשרות Data Centers המספקים "שירותי ענן" לכל, בנוסף לעשרות נציגויות של ספקי ענן בינלאומיים גדולים, שהעננים שלהם נמצאים ב-Data Centers אי שם בעולם, ומספקים שירותים גם ללקוחות עסקיים בישראל. כך, שמדובר בשוק תחרותי ביותר, המתפתח וצומח במהירות.

אנו נציע את הדרך הקלה והמהירה עבורך לבחירת ספק שירותי ענן ואת סוגי השירותים המתאימה לדרישות של העסק שלך, במחירים הנמוכים ביותר בשוק. אם אתה מעוניין בפתרון תקשורת מתקדם לעסק שלך באמצעות ספק אמין ושירות איכותי, אבל אתה לא יודע על מי לסמוך, בשביל זה אנו כאן – עומדים לרשותך ולימינך.

אנו נציע רק פתרון תקשורת, שיתאים לך, ולא נציע ולא נמכור לך ציוד שאתה לא צריך ושירותים שלא יביאו לעסק שלך תועלת ברורה ומדידה. אנו ממליצים על הפתרונות הטובים ביותר המוצעים בשוק, שמתאימים ספציפית לך.

השירות שלנו כולל ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם ולאחר מכן אפיון, תכנון, התקנה והפעלה מלאה כולל בדיקות קבלה. אנו מאמינים, שתבחר בנו משום שאנו מציעים לך הצעה ייחודית, מציעים לך פתרון כולל, משתלם וארוך טווח. אנו לא כבולים לשום יצרן ולשום תצורה של פתרון, משום שהפתרון אמור להיות מותאם קודם כל לצרכי העסק שלך.

לכן, אנו מבצעים התאמת הפתרון לצרכים הספציפיים שלך, תוך בחינת היכולת להגיע לפתרון האופטימלי מבחינתך ותוך הסתייעות בהיותנו שותפים עסקיים לכל ספקי התקשורת וספקי שירותי הענן המובילים בשוק ולכל סוגי הפתרונות הקיימים והמתקדמים ביותר.

 
ליצירת קשר עם מהנדס תקשורת מומחה לקבלת יעוץ טלפוני ראשוני בחינם .


לשיחה אישית ומידית עם מהנדס תקשורת מומחה – מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111.

למה לבחור בנו

כשותפים עסקיים של כל ספקי התקשורת והמחשוב המובילים בשוק, אנו נוכל לטפל מקצה לקצה בהקמת מערך התקשורת והמחשוב המותאם לדרישות הייחודיות של העסק שלכם בצורה מהירה פשוטה ותוך חיסכון מוכח בעלויות.

שירות מקיף

מספקים שירות איכותי ברמה גבוהה במחירים הנמוכים ביותר בשוק.

משווקים מורשים​

אנחנו שותפים עסקיים של ספקי תקשורת ומחשוב מובילים בשוק הישראלי.

הסמכות רלוונטיות

מגוון רחב של הסמכות בתחומי מערכות תקשורת ומחשוב.

אחריות וביטוח

אחריות ושירות ברמה גבוהה ממהנדסי תקשורת כולל SLA - Sevice Level Egreement

השוואת היתרונות (והמגבלות) של שירותי ענן לסוגיהם עבור עסק ברמת ה-SMB וה-SME מול שירותים עם ציוד מחשוב ותקשורת בהתקנה מקומית (On-Premise) בעסק.

רוב העסקים בישראל, ובמיוחד ברמת ה-SMB וה-SME משתמשים בסט התוכנות אופיס (Office) של מיקרוסופט.
האם כדאי לעבור לאופיס 365 בענן?

Telecom Experts - פתרונות תקשורת ומחשוב ענן לעסקים

ממליצים עלינו