fbpx

תשתיות תקשורת ומחשוב

העולם הולך לכיוון של תשתיות תקשורת ומחשוב המחוברות בענן ולענן.

על השירות

שירותי תשתיות תקשורת ומחשוב לעסקים קטנים כגדולים הפכו, די מזמן, להיות בסיס לכל פעילות עסקית או ארגונית, כמעט בכל עסק בעולם כמו גם בארץ, וההוצאה בתחום זה נמצאת במגמת עליה מתמדת, כמעט בלתי נשלטת ע"י בעלי העסק ומנהליו.הבחירה בפתרון תשתיות התקשורת והמחשוב, לרבות בספק התקשורת העסקית המתאים, אינה פשוטה ודורשת תהליכי ניתוח ובחירה מושכלים. הנקודה החשובה ביותר בבחירה היא הימנעות מ"חתונה קתולית", שנועלת לנצח את העסק לספק תשתיות ושירותים מסוים. ה"חתונה" הזו הופכת די מהר לאסון. המחירים מטפסים לגובה מידי שנה והחמור מכל, כאשר הספק פושט רגל או נרכש \ נעלם, העסק נשאר ללא שירות, עם מערכות קנייניות, שיש צורך לזרוק אותן לפח ולהחליף אותן בחדשות, כשעוברים לספק אחר. רבים נופלים בבור הזה (ונלכדים ב"מלכודת הדבש") בלי להרגיש.

נציג כאן מהן השאלות, שכל בעל עסק, קטן כגדול, צריך לשאול, לצורך קבלת תשובות, במסגרת השאלה הכללית המעסיקה אותו: "מהו פתרון תשתיות התקשורת והמחשוב המתאים עבור הצרכים של העסק שלי?". 

במסגרת זו נסקור אילו פתרונות מצויים בשוק לשירותי תשתיות תקשורת ומחשוב לעסקים, החל משירותים ותיקים (ויקרים) וכלה בשירותים מתקדמים מבוססי תשתיות סיבים אופטיים, מבוססי כבלים בדגש על כבלי אתרנט בתקנים מתקדמים, או בשירותים מבוססי אלחוט רחב סרט וסלולר רחב פס, ללא תלות בכבלים פיזיים.

נתאר כיצד תשתיות התקשורת החדשות מספקות לעסק את כל השירותים להם הוא נזקק, לרבות קישור לאינטרנט ושירותי טלפוניה ומחשוב מתקדמים.

העולם הולך לכיוון של תשתיות תקשורת ומחשוב המחוברות בענן ולענן. אולם, מדובר במסע לא פשוט ודרך חדשה, שלא מתאימים לכולם. אנו כאן כדי לסייע לך בהחלטה החשובה הזו, האם לעבור לענן באופן מלא או חלקי.

נעסוק ונסקור גם את המערכות הנלוות לשירותי תשתיות התקשורת לעסקים דוגמת: מערכות כבילה מכל הסוגים והתקנים המקובלים, ציוד תקשורת (בדגש על נתבים ומתגים), BI\AI ("בינה מלאכותית"), זיהוי דיבור, בוטים וצ'טבוטים, אבטחה וסייבר בעולם התקשורת, "עבודה קבוצתית", "תקשורת אחודה", שילוב IoT ("אינטרנט ל הדברים"), שילוב "אופיס 365", שילוב מערכות "בקרת כניסה ואינטרקום", גיבוי, התאוששות מאסון והמשכיות עסקית, בדיקת רשתות תקשורת באמצעות WIRESHARK ומערכות ניטור ובדיקה מתקדמות, קישור בין אתרים וסניפים, שילוב מולטימדיה, שילוב מצלמות אבטחה, שילוב מערכות ביומטריות ועוד.

אנו נציע את הדרך הקלה והמהירה עבורך לבחירת תשתית תקשורת ומחשוב המתאימה לדרישות של העסק שלך, במחירים הנמוכים ביותר בשוק. אם אתה מעוניין בפתרון תקשורת מתקדם לעסק שלך באמצעות ספק אמין ושירות איכותי, אבל לא יודע על מי לסמוך, בשביל זה אנו כאן – עומדים לרשותך ולימינך.

השירות שלנו כולל ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם ולאחר מכן אפיון, תכנון, התקנה והפעלה מלאה כולל בדיקות קבלה. אנו מאמינים, שתבחר בנו משום שאנו מציעים לך הצעה ייחודית, מציעים לך פתרון כולל, משתלם וארוך טווח. אנו לא כבולים לשום יצרן ולשום תצורה של פתרון, משום שהפתרון אמור להיות מותאם קודם כל לצרכי העסק שלך.

לכן, אנו מבצעים התאמת הפתרון לצרכים הספציפיים שלך, תוך בחינת היכולת להגיע לפתרון האופטימלי מבחינתך ותוך הסתייעות שלך בהיותנו שותפים עסקיים לכל ספקי תשתיות התקשורת והמחשוב המובילים בשוק ולכל סוגי הפתרונות הקיימים והמתקדמים ביותר.

ליצירת קשר עם מהנדס תקשורת מומחה לקבלת יעוץ טלפוני ראשוני בחינם .


לשיחה אישית ומידית עם מהנדס תקשורת מומחה – מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111.

למה לבחור בנו

כשותפים עסקיים של כל ספקי התקשורת והמחשוב המובילים בשוק, אנו נוכל לטפל מקצה לקצה בהקמת מערך התקשורת והמחשוב המותאם לדרישות הייחודיות של העסק שלכם בצורה מהירה פשוטה ותוך חיסכון מוכח בעלויות.

שירות מקיף

מספקים שירות איכותי ברמה גבוהה במחירים הנמוכים ביותר בשוק.

משווקים מורשים​

אנחנו שותפים עסקיים של ספקי תקשורת ומחשוב מובילים בשוק הישראלי.

הסמכות רלוונטיות

גוון רחב של הסמכות בתחומי מערכות תקשורת ומחשוב.

אחריות וביטוח

אחריות וביטוח אחריות ושירות ברמה גבוהה ממהנדסי תקשורת כולל SLA - Sevice Level Egreement

בעלי עסקים בכל סדר גודל מחפשים להוזיל את עלויות התקשורת שלהם לרבות בתחום הקמת ותחזוקת רשת תקשורת המחשבים והטלפוניה בעסק שלהם.
איך בוחרים את ספק תשתיות המחשוב והטלפוניה לעסק?

עסקים רבים (בישראל כמו גם בעולם) עוברים להשתמש בשירותי הענן. אולם, עדיין יש צורך במתגים במערכת הפנימית של העסק וב-Data Centers העסקיים השונים.
מה התחדש בתחום הזה?

Telecom Experts - פתרונות תקשורת ומחשוב ענן לעסקים

ממליצים עלינו