fbpx

בטחון ואבטחה

אנו נציע לך את הדרך הקלה והמהירה עבורך לבחירת מערכת בקרה, ביטחון ואבטחה, שמתאימה לדרישות של הבית, המשרד או העסק שלך, במחירים הנמוכים ביותר בשוק

על השירות

התקפות הסייבר, שהפכו נפוצות בשנה האחרונה, חשפו את "הבטן הרכה" של עסקים וארגונים גם בישראל: השתלטות על הרשתות שלהם ואבדן כל המידע שלהם. זאת, בנוסף למגפת הפריצות הפיזיות לעסקים וגניבת רכוש ומידע.

עסקים רבים "למדו על בשרם", שמערכות ה-Firewall וה-Anti-Virus הוותיקות, שקיימות במערכות שלהם מזה שנים רבות, גם אם הן מתעדכנות באופן שוטף, אין בהן שום תועלת מול סוגי מתקפות הסייבר החדשות.

הבעיה היותר חמורה: כל ההתקנים המחוברים לאינטרנט, שמכונים תחת השם הכולל IoT (ר"ת: Internet of Things), החל ממצלמות אבטחה, דרך טלפוני IP, סנסורים מכל סוג, מערכות של "משרד ועסק חכם" וכלה במרכזיות, חשופים למתקפות סייבר. המשמעות: התוקפים יכולים להשתלט עליהם, להוציא מהם את כל המידע, שנאגר דרכם, ואף להשתמש בהם כבסיס להתקפות על עסקים אחרים.

העולם הולך לכיוון של מערכות בקרה ואבטחה המחוברות בענן ולענן. אולם, מדובר במסע לא פשוט ודרך חדשה, שלא מתאימה לכולם. אנו כאן כדי לסייע לך בהחלטה החשובה הזו, אם לעבור לענן באופן מלא או חלקי, גם בתחום הביטחון והאבטחה.

כאן נסקור את כל החידושים של עולם מערכות הבקרה, הביטחון והאבטחה לעסקים בכל סדר גודל. זה כולל: מצלמות אבטחה – שירות מצלמות האבטחה בענן מציע אבטחה ומעקב אחר הפעילות בעסק שלך בכל זמן ובשליטה מרחוק. אבטחת מידע ( FireWall- FW) – מגוון פתרונות לאבטחת המידע, שיגנו עליך מכל סוג של איום: אבטחת תחנות הקצה ומשתמשים מרוחקים, אבטחה רשתית וגלישה בטוחה, אבטחת הדואר האלקטרוני, פתרונות Firewall, פתרונות להגנה מפני מתקפות כופר (Ransomware), אבטחת מכשירים ניידים, סלולר וטאבלטים, פתרונות סייבר והגנה על שרתים, גיבוי, התאוששות מאסון והמשכיות עסקית, הגנה על מערכות "בית ועסק חכם", הגנה על מרכזיות טלפוניה, הגנה על מערכות IoT, שילוב מערכות ביומטריות ועוד.

אנו נציע לך את הדרך הקלה והמהירה עבורך לבחירת מערכת בקרה, ביטחון ואבטחה, שמתאימה לדרישות של הבית, המשרד או העסק שלך, במחירים הנמוכים ביותר בשוק. אם אתה מעוניין בפתרון ביטחון ואבטחה מתקדם לעסק שלך באמצעות ספק אמין ושירות איכותי, אבל לא יודע על מי לסמוך, בשביל זה אנו כאן – עומדים לרשותך ולימינך.

אנו נציע רק פתרון מערכת ביטחון ואבטחה, שיתאים לך, ולא נציע ולא נמכור לך ציוד שאתה לא צריך ושירותים שלא יביאו לעסק שלך תועלת ברורה ומדידה. אנו ממליצים על הפתרונות הטובים ביותר המוצעים בשוק, שמתאימים ספציפית לך.

השירות שלנו כולל ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם ולאחר מכן אפיון, תכנון, התקנה והפעלה מלאה כולל בדיקות קבלה. אנו מאמינים, שתבחר בנו משום שאנו מציעים לך הצעה ייחודית, מציעים לך פתרון כולל, משתלם וארוך טווח. אנו לא כבולים לשום יצרן ולשום תצורה של פתרון, משום שהפתרון אמור להיות מותאם קודם כל לצרכי העסק שלך.

לכן, אנו מבצעים התאמת הפתרון לצרכים הספציפיים שלך, תוך בחינת היכולת להגיע לפתרון האופטימלי מבחינתך, תוך הסתייעות בהיותנו שותפים עסקיים לכל ספקי התקשורת המובילים בשוק ולכל סוגי הפתרונות הקיימים והמתקדמים ביותר.

ליצירת קשר עם מהנדס תקשורת מומחה לקבלת יעוץ טלפוני ראשוני בחינם .


לשיחה אישית ומידית עם מהנדס תקשורת מומחה – מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111.

למה לבחור בנו

כשותפים עסקיים של כל ספקי התקשורת והמחשוב המובילים בשוק, אנו נוכל לטפל מקצה לקצה בהקמת מערך התקשורת והמחשוב המותאם לדרישות הייחודיות של העסק שלכם בצורה מהירה פשוטה ותוך חיסכון מוכח בעלויות.

שירות מקיף

מספקים שירות איכותי ברמה גבוהה במחירים הנמוכים ביותר בשוק.

משווקים מורשים​

אנחנו שותפים עסקיים של ספקי תקשורת ומחשוב מובילים בשוק הישראלי.

הסמכות רלוונטיות

מגוון רחב של הסמכות בתחומי מערכות תקשורת ומחשוב.

אחריות וביטוח

אחריות ושירות ברמה גבוהה ממהנדסי תקשורת כולל SLA - Sevice Level Egreement

באמצעות גיבוי מנוהל בענן ניתן להבטיח את המידע החיוני לניהול תקין ומקצועי של העסק.
איך בוחרים ספק גיבוי בענן מנוהל, שמביא את הערך הכלכלי הטוב ביותר לעסק, בלי "ליפול בפח"?

איך בוחרים ספק פתרון לפתיחת שער בחיבור סלולרי (או אלחוטי), שמביא את הערך הכלכלי הטוב ביותר לבית (או לעסק) ועונה לצרכי הבית או העסק לשליטה על הפתחים \ שערים?

Telecom Experts - פתרונות תקשורת ומחשוב ענן לעסקים

ממליצים עלינו

מידע בנושא ביטחון ואבטחה